TASARIM / DİJİTAL / WEB

Sektörünüze ya da tercihlerinize uygun, özgün bir tasarımı seçip bir web sitesi, logo, kurumsal kimlik vs. sahibi olmanız Ravin’ Tasarımda çok kolay.

Tasarım çoğu zaman karmaşık ve zaman alıcı bir süreçtir. Aklınızdaki tasarım sektörünüze uymaz, sektörünüz hayal ettiğiniz web sitesine, logonuza ya da diğer sekmelerde belirttiğimiz branşlarda derken sonunda ortaya bambaşka bir şey çıkar.

Oysa Ravin’ Tasarımda hem sitenizi önceden taslak halini görerek satın alırsınız, içerikleriniz yerleştirildikten sonra bir sürprizle karşılaşmazsınız hem de genç, dinamik ve farklı tasarımlara imza atan ekibimizin yarattığı logo, afiş, kartvizit, application arayüzü gibi tasarım alanlarında kendinizi ve hayallerinizi ifade edecek tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Ravin’ Tasarımda bir çok alternatif arasından size uygun olanı seçmek hızlı ve kolaydır.

Bizimle iletişime geçip seçtiğiniz tasarım ya da tasarımları bildirin. Kararsız mı kaldınız ? Birlikte seçelim.

Formaliteler mi?

Biz sizin yerinize hallediyoruz.

Logo Tasarımı / Kartvizit – İrsaliye – Antetli Kağıt

Ravin’ tasarım, markanıza ruh katmak için çalışan genç kafalardan oluşmuş ve bu gaye uğrunda yeniliklere imza atmış, sektöründe lokomotif olmuş biraz çatlak, kendince prensipleri olan bir ekibin fikri barınağıdır.

İnternetin, iletişimin gelişmesi ve algıdaki seçiciliğin sürekli kalitedeki odaklanmasının oynaklığı ile dans edebilen Ravin’ tasarım, marka imajının logo’dan başladığını ve devamında kurumsal kimlik internet siteleri, sosyal medya yönetimi/videoları yeni algılama devrimine uygun olarak yapmayı kafaya koymuş ve başarılı da olmuştur.

Online çağı açan bir devrin çocukları olarak bizler bu sürece ayak uyduramayan ya da uydurmaya karar vermiş firmalara, oluşumlara hem çizimsel – hem fikirsel – hem de görsel anlamda imajlar tasarımlar sunmaktayız.

Kurumsal kimlik tasarımı tam anlamıyla marka olabilmek adına bütün tasarımlarda görsel bütünlük isteyen profesyonel düşünen müşterilerimiz için büyük önem taşımaktadır.

Kartvizitten antetli kağıda, araç uygulamasından föy dosya sunumuna kadar bütün kurumsal tasarımlar birbirleriyle uyum ve ahenk içinde tasarlanır.

Logo tasarım çalışmasında ve diğer tasarım çalışmalarımızda olduğu gibi karşılıklı ( skype, gsm, mail) çalışma seçeneğiyle sunum / onay prosedüründe işler.

Tasarım aşamasının her anı dilerse iş sahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltmeler; öngörüler tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır.

Tasarım sürecine iş sahibinin birebir etkisi sağlanır ve memnun edici bir sonuç ortaya çıkmış olur.

Ravin’ markanıza ruh katacak dinamik, genç ve sıra dışı işlere imza atan tasarımcıları ile görsel reklam, katalog, broşür ve afiş tasarımlarında iddialı, farklı ve verimli tasarımlara imza atıyor.

Katalog, firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtan reklam ve arşiv kaynağıdır. Etkili ve amacına uygun bir katalog için ürünlerinize ait fotoğrafları orijinal olarak kataloğunuzda kullanmak daima avantajlıdır. Ravin’ tasarım olarak ürünlerinizin fotoğraflarını en uygun şekilde çekiyor, kataloğunuzun tasarımını yapıyor.

Broşür tasarım, firmanızın görsel olarak kusursuzca anlatan ve hedef kitlenize hitap eden reklam aracıdır. Ravin’ tasarım ürünlerinizin satışını artırmak, marka tanıtımınızı yapmak ve akıllarda kalıcı bir yer edinmeniz amacıyla markanıza ve ürünlerine en uygun, aynı zamanda sıra dışı tasarımlarla hedeflerinize ulaşmanızda büyük rol sahibi oluyor.

Ravin’ tasarım, kendi parti organizasyonlarının afişlerinde olduğu gibi afiş tasarımlarında profesyonel işlere imza atmaktadır. İstekleriniz ve hayal ettikleriniz doğrultusunda sizler içinde dikkat ve ilgi çekici aynı zamanda akılda kalıcı afişler tasarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Web sitesi tasarımının sizi, kurumsal kimliğinizi ve yapacağınız işi en iyi şekilde anlatması gerekir.

Ravin’ profesyonel tasarım ekibi ve geniş tasarım seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Konusunda uzman ekibimiz sizlere farklı web tasarım temaları sunarak kimliğinizi en iyi ifade eden temayı bulmanızı kolay hale getirmektedir. İster e-ticaret, ister kurumsal, ister bir blog siteniz olsun burada aradığınız, sizi en iyi ifade eden temayı bulabilirsiniz. Ravin’ yalnızca tasarım konusunda ve hazır temaların haricinde aynı zamanda sıfırdan bir tema oluşturma ya da yazılım alanında başarılı ekibi ile farklı ihtiyaçlarınıza da destek vermektedir.

Yapmanız gereken sadece hayal ettiklerinizi ve sitenizin kategorisi gibi temel bilgileri bizler ile paylaşmak. Geri kalanını kısa zamanda Ravin’ tasarım sizler için en verimli ve pratik yolla çözeceğinden emin olabilirsiniz.

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile büyük önem kazanan mobil uygulamalar ile büyük kitlelere ulaşabilir, uygulamalarınızı Google Play Store ve iTunes aracılığı ile müşterilerinize / okuyucularınıza sunabilirsiniz.

İnternet sitenizi mobil uygulamanız ile destekleyebilir veya tamamen yeni bir fikir ile mobil uygulamanızı hayata geçirebilirsiniz. Son yıllarda artan akıllı telefon ve tablet kullanımı ile birlikte Android tabanlı cihazlar Google Play Store aracılığı ile uygulamaları edinebilirken iOS tabanlı cihazlar iTunes Store aracılığı ile uygulama edinebiliyorlar.

Ravin’ Yazılım hizmetlerinde sıfırdan bir application yarattığı gibi arayüz tasarımında da müşterilerine heyecan ve fark yaratan alışılmışın dışında arayüz tasarımları ile application’lara renk ve kalite katıyor. Yaratmak istediğiniz uygulamalara ve isteklerinize göre tasarım alanında kendini kanıtlamış arkadaşlarımız yepyeni arayüzler yaratarak hedeflerinize ulaşmanızda sizlere yardım ediyor.

Qr kod mobil dünyanın en çabuk tepki veren ve en büyük içerikleri en kısa zamanda ulaşmaya yaran bir sistemdir.

Qr kod, web linkine yönlendirme amacı ile kullanılabilir. Yani insanların bakmasını istediğiniz bir web sitesi linki var ise qr code içerisine bu bilgiyi gömerek, otomatik olarak sayfaya yönlenmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede örneğin facebook apilerini kullanarak like butonu bile oluşturabilirsiniz.
Qr code ile kişisel bilgilerinizi içeren bir kartvizit oluşturabilirsiniz. Adınız, soyadınız, işiniz, web adresiniz, telefon numaranız gibi bilgileri kare kod içerisine gömerek kodun taranmasının ardından bu bilgileri mobil cihazın fihristine otomatik eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Qr kod, kampanya ve yarış bilgilerini insanlara aktarmanızı sağlayabilir. Böylece mobil reklam uygulamalarında, yarış maratonu içerisinde verilecek ipuçlarının paylaşımında kullanım imkânı oluşturur.

Qr code ile klasik barkod sistemi yerine kullanılarak satış ve pazarlama sektöründe kullanılabilir.

Ravin’ tasarım kurumsal ya da kişisel olarak sizlere özel Qr kodlar tasarlar ve bunu en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Share: