Akademi

Anıl Vardareli, 2016 yılında İstanbul Karaköy’de, Ravin’ DJ & Prodüksiyon Akademiyi kurdu. Ravin’ DJ & Prodüksiyon Akademi’nin deneyimli kadrosu, öğrencilerine verdiği birebir eğitim kapsamında ihtiyaç duyabilecekleri bütün donanım ve bilgiyi özel olarak ilgilenerek, kişiye özgü farklı eğitim ve öğretim stratejileri ile yetiştiriyor. Eğitim sürecinden sonra anlaştığı öğrencilerin menajerliklerini üstlenip kariyerlerine başlatarak İstanbul müzik sahnesinde onlara yer veriyor.


Ravin’ 2019 yılında, Türkiye’nin en seçkin ve başarılı üniversitelerinden biri olan T.C Kültür Üniversitesi ile ortak bir şekilde Kültür DJ Academy Powered by Ravin’i kurarak hem üniversite öğrencilerine, hem de mezunlarına eğitim vermeye başladı, bu ortaklık günümüzde hala devam etmektedir. Ravin’ Studio ve Kültür DJ Academy’de Anıl Vardareli ile eğitime başlayan kişiler ise şimdilerde İstanbul müzik sahnesinin başarılı isimleri olarak yer alıyor. Geçmişte Anıl Vardareli’nin öğrencisi olmuş ve şu anda eğitim kadrosunda yer alan isimler Ravin’in bünyesinde kariyerlerine devam ediyor. 


Ravin’ DJ & Prodüksiyon Akademi’de bu kapsamda sadece birebir dj setup eğitimi verilmiyor, tam anlamıyla bir DJ yetiştirilerek, İstanbul’un en seçkin mekanlarında sahne alma imkanı sunuluyor ve bu doğrultuda yetiştirilen DJ’ler ekibe dahil ediliyor.

Genellikle 8 ya da 10 ders süren eğitim programlarında dersler 1 – 1.5 saat aralığında sürüyor ve ders sayısında bir sınırlama yer almıyor. Ravin’ DJ & Prodüksiyon Akademi’de eğitim alan öğrenciler tam anlamıyla çalmaya başlamadan eğitime son verilmiyor. Örnek vermek gerekirse bu 10 ders de olabilir, 15 ders de. Bu örneği vermemizin sebebi ise öğrencilerimizin strese girmeden, gönül rahatlığıyla eğitimlerine devam edebileceklerini bilmelerini istememizdir.

Ravin’ DJ & Prodüksiyon Akademi bünyesinde Pioneer 3000 nexus (Setup) ve Traktor (Controller)  teknik ekipmanlarıyla profesyonel şekilde çalmaya başlayan öğrencilere kendi setlerini kaydetme olanağı verilip, eğitimleri sonlandırıyor. Eğitimini bitiren her  Ravin’ öğrencisinin mutlaka bir kere İstanbul’un seçkin mekanlarında sahne almasına olanak sağlanıyor.


Öğrenciler menajerlik hizmetinden yararlanmak isterler ise, uygun şartlarda sözleşme imzalayarak, etkinlik ve organizasyonlarda Ravin’ DJ’leri arasında yer almasına olanak sağlanıyor.


Prodüksiyon eğitimlerinde yine Ravin’ Studio’da, yer alan Saruhan Batır önderliğinde Ableton ve Logic programları ile birebir eğitim olarak verilmektedir. 8 derslik program olan prodüksiyon eğitim programının ortasında 2 haftalık bir ara verip öğrencilerin öğrendiklerini program üzerinde deneyimleyip, kendi projeleri üzerinde çalışmasına olanak sağlanıyor.
Devam eden ders programında öğrencinin öğrendiklerini uygulayıp uygulayamadığı gözlemleniyor, gerekliyse eksiklerini tamamlayıp eğitim programına devam edilecek şekilde planlama yapılıyor.


Ders programlarımız hakkında detaylı bilgi ve eğitim ücretlerini öğrenmek için; web sitemizde yer alan bize ulaşın kısmından, iletişim numaramızdan ya da Instagram hesabımızdaki Direct Message bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ravin' Was Here

Etkinlik Yaptığımız ve kabin başına geçtiğimiz Mekanlar, Dahil olup çaldığımız Festivaller..

-Sumahan
-Flamme Harbiye
-Mitte Karaköy
-Fırın @the Cemetery
-Roxy (RX)
-Hypnos (Module)
-Beyond Akaretler
-Raum Akaretler
-Freya Akaretler
-Nest Karaköy
-Curtis Arnavutköy
-Wom Karaköy

-Birdy Pera
-Birdy Teras
-Glow Taksim
-Mentha Nova
-Citizen İstanbul
-Txm People’s Roof
-Dentro Karaköy
-Berlin Line Karaköy
-Galaxias Pera
-Marjo Karaköy

Kapalı Eventler Ravin’ Crew

-Villa Tarabya Vol.1
-Villa Tarabya Vol.2
-Villa Tarabya Vol.3
-Villa Tarabya Vol.4

Dahil Olduğumuz Festivaller

-Big Burn 2019 ( Anıl Vardareli )
-Magic Break 2019 ( Anıl Vardareli )
-Just Break 2019 ( Gaidukova )
-Wake Board 2019 ( Hande Tura )
-Kelebekler Vadisi 2018 ( Anıl Vardareli )

Share: