Hakkımızda

Ravin’ Müzik Akademisi olarak 2016’dan bu yana DJ ve Prodüksiyon eğitimlerimizle öğrenci yetiştiriyor, ulusal ve uluslararası standartlarda gerçekleştirdiğimiz uygulamalı eğitim ve eğitim sonrası kariyer olanaklarıyla ülkemize yeni yetenekler kazandırıyoruz. Sizlere, birebir veya grup dersleriyle öğretme garantisi veriyoruz. Ders ve saat sınırlaması olmaksızın, en gelişmiş cihazlarla donatılmış 3 farklı stüdyo ve pratik odamızda müziğinizi şekillendirmeniz için bir alan sunuyoruz.

Ravin’ olarak, müzik tutkunuzu profesyonel sanatçılığa dönüştürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Akademik başarı ve kaliteyi bir araya getirme hedefiyle çıktığımız bu yolda; 2019’da Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri olan T.C Kültür Üniversitesi’nde “Kültür DJ Akademi”’yi kurduk, 2023 yılında ise Beykent Üniversitesi ile yaptığımız iş birliği ile bunu bir adım daha ileriye taşıyarak Türkiye’nin en başarılı DJ akademisi olmayı sürdürdük.

Yetiştirdiğimiz 700’den fazla dj ve prodüktör ile İstanbul’un önde gelen elektronik müzik sahnelerinde 800’den fazla organizasyona imza attık. JW Marriott, Ritz Carlton ve Hyatt Regency gibi 5 yıldızlı otellerde yer aldık ya da müzik direktörlüğü görevini üstlendik. Jolly Tur’un festivalleri Uludağ Music Festival ve Corporate Weekend’de; Big Burn, Magic Break, Wonderland, Summerland gibi birçok önemli festivalde yer aldık. Ayrıca her ay düzenlediğimiz etkinliklerimizle çok sayıda mezunumuzu kariyerlerine başlatıp destek olmaya devam ediyoruz.

RAVİN MÜZİK AKADEMİSİ İLE YURT DIŞINDA SAHNE ALMA VE SET KAYDETME İMKANI

Ravin olarak, öğrencilerimize küresel çapta kendilerini tanıtma fırsatı sunuyoruz. MasterClass ve MasterClass Plus eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, ek paket avantajlarıyla Meksika Tulum, Kıbrıs ve Yunanistan gibi önemli bölgelerde sahne alma imkanı elde ediyorlar. Bu özel paket kapsamında, DownTown Tulum Radio’da 3 saatlik Vinyl eğitimi almak ve TDR Rooftop partisinde profesyonel bir performans sergilemek gibi ayrıcalıklara sahip oluyorlar.

DJ akademileri arasında bir ilki daha temsil eden, Yunanistan Atina’daki Dj Survival Akademi ile gerçekleştirdiğimiz DJ Erasmus/Öğrenci Değişim Programı iş birliğimiz bulunuyor. Bu iş birliği sayesinde Atina’da sahne ve ders alma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca, İbiza ve Mikanos gibi prestijli bölgeleri de kapsayacak şekilde global anlaşmalarımıza dair çalışmalarımız hızla devam ediyor.

DOWNTOWN TULUM RADIO VE RADIO 2020’DE SET YAYINLAMA İMKANI

Eğitim paketi farketmeksizin tüm mezunlarımızın setlerini, her çarşamba Meksika’nın popüler radyosu Downtown Tulum Radio’da, her perşembe ise İstanbul Radio 2020’de yayınlanmasını sağlıyoruz.

STÜDYO VE PROFESYONEL ÇEKİM ALANI

Galata Kulesi manzaralı özel tasarlanmış stüdyomuz, Pioneer, Denon, Numark gibi öncü markaların ekipmanlarıyla donatılmıştır. Boğaz manzaralı terasımız ise profesyonel video çekimleri için ideal bir alandır. Bu özel ortamda, kendinizi müziğin büyülü dünyasında daha derin ve etkileyici bir şekilde ifade edebilirsiniz. Dj’ler için bu benzersiz mekan, yaratıcılıklarını özgürce sergilemeleri ve profesyonel video çekimleriyle kendilerini öne çıkarmaları için bir fırsat sunmaktadır.

Ravin’ Ailesi

Share: