Prodüksiyon

Ravin’, prodüksiyon alanında profesyonel ekip ve ekipmanları ile özel organizasyonlarınızda, şirket etkinliklerinizde, davet, kutlama ve açılış törenlerinizde kusursuz hizmet sunarak, genç ve dinamik kadrosu ile çözüm ortağınız oluyor.

Ravin’ prodüksiyon alanında günümüz teknolojileri orantısında en kaliteli Ses-Görüntü-Işık, Dj Ekipmanları, Projeksiyon Aletleri ve Sahne malzemelerine sahip olup çeşitli organizasyon, konser, şenlik ve festivallerde A’dan Z’ye teminini ve kurulumu dahil olmak üzere, hizmetinize sunuyor.

Dinamik, genç ve işini tutkuyla yapan ekibiyle sadece malzeme tedariki ve kurulumu değil, organizasyonlarınızda yükünüzü hafifletip isteklerinizin yerine gelmesi için eksiksiz çalışma ve müşteri memnuniyetini asıl ilkesi olarak kabul ediyor.

Ravin’ aynı zamanda etkinlikleriniz de profesyonel Fotoğraf ve Video çekim ekipleriyle özel anlarınızı ölümsüzleştiriyor sonrasında istekleriniz doğrultusunda kısa film yapımı ile sizlere hizmet veriyor.

Ravin’ Ses Sistemleri, Görüntü Sistemleri, Işık Sistemleri, Dj Ekipmanları, Sahne Malzemeleri ve Kurulumu, Fotoğraf ve Video Çekimi, Kısa Film Yapımı alanlarında EN KALİTELİ HİZMET VE TEDARİKLERİ EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE SİZLERE SUNUYOR!

IMG_5846

Profesyonel fotoğraf ve video alanında çalışan ekibimiz ile;

-Event Fotoğraf – Video Çekimi

-Tanıtım Filmi Yapımı

-Event Kısa Filmi Yapımı

-Dekupe Ürün Çekimi

-Lookbook Canlı Veya Cansız Manken Çekimi

-Katalog Çekimi

-Backstage Çekimi

Sahne (Podyum) malzemelerinde günümüz teknoloji ve kalitesini yakalayan Ravin’ ihtiyacınız olanı kusursuz bir şekilde temin edip dilerseniz profesyonel ekibiyle kurulum işlemlerini de hallediyor. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyeti ve devamlı iş birliği arzusuna sahip olan Ravin’ istek ve arzularınızın her zaman üstünde hizmet anlayışıyla sizlerle buluşuyor.

Ravin’ Group, profesyonel olduğu konuların başında gelen Dj-Music konuları dahilinde Dj ekipmanları konusunda da ihtiyacınız olanı size en kısa ve uygun şekilde temin ediyor, kurulumunu yapıyor ve işiniz sonlandığında ekibiyle sizi yormadan ürünlerini geri alıyor.

Aynı zamanda geçtiğimiz aylarda Native İnstruments’in piyasaya sürdüğü Traktor S8 Controler Türkiye’de ilk kez Ravin’ Group ayrıcalığı ile sizlerle..

+Hoparlör

+Ampifilikatör

+Mikserler

+Mikrofonlar

+Dj Setup

Plazma Ekranlar
Sunum Cihazları, Pc Kiralama
Projeksiyon Cihazları Ve Perdeleri
Geniş Ekran Prezantasyon
3D Projeksiyon
Video Yan Ekipmanlar
6mm İndoor Led Ekran
Video Çekim Hizmeti Ve Sonrasında Kısa Film Yapımı

Led Wash
Dmx Kontrollu Işıklar
Sis Ve Lazer Makineleri
Kontrol Masaları
Dimmer
Truss Sistemleri

3 Boyutlu Gösteriler
Mekan Giydirme
Sahne Tasarımları
Duvar Süslemeleri

Simultane çeviri ekipmanları 1 dilden 32 dile kadar yayın yapan sistemlerdir. Organizasyonun yapılacağı mekana göre analog veya dijital simultane çeviri sistemleri bünyemizde bulunmaktadır. Ses izolasyonlu simultane kabinleri ISO standartlı olup, her türlü ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmektedir. Analog sistemlerde philips lbb 40/06, dijital sistemlerde bosch integrus sistemlerimiz mevcuttur.

Share: