Etkinlikler

Ravin, serüvenine 2004 yılında Florya Mirror’da düzenlediği ilk etkinlikle adım attı. Başlangıçta sadece kendi arkadaş grupları ve çevresini hedefleyen etkinlik, zamanla büyüyüp yayılarak gelişti ve yaklaşık 600 kişiyi bir araya getirdi. Bu etkinlik, yıllar sonra Ravin Group’un kurulmasının temellerini oluşturdu.

2014 yılında Roxy (Rx)’de yeniden çok büyük bir etkinlik ile tam anlamıyla etkinlik serilerine başlayan Ravin, ardından İstanbul’un en ses getiren etkinliklerinden biri olan Villa Tarabya Party Serisi’ni düzenleyerek 4 unutulmaz geceye imza atarak efsaneleşti.

Bugüne kadar 800’den fazla etkinlikle (Yaklaşık 2 sene boyunca her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi Jw Marriot Bosphorus Skull and Bones ve Hyatt Regency Ataköy Vue’da Dj temini ve etkinlik Pr’ı yapıldı.), İstanbul müzik sahnesinin en başarılı isimleriyle katılımcılara, kendi özgün müzik çizgisiyle unutulmaz anlar yaşatan Ravin, 2016’da kendi DJ & Prodüksiyon Akademisi’ni kurarak, DJ ve prodüktör yetiştirmeye başladı.Yetiştirdiği DJ’ler ve ekibine dahil olan yeteneklerle etkinlik serilerine hız katmaya devam etti. İstanbul’un yanı sıra Kıbrıs, Ankara, İzmir, Çeşme ve Eskişehir gibi şehirlerde de birçok etkinlikte yer alarak adını geniş kitlelere duyurdu. Türkiye’nin en önemli festivallerinden; Big Burn, Magic Break, Wonderland, Summerland, Uludağ Music Festival, YapıKredi Corporate Weekend, Just Break Festival, Freeup Festival, Kelebekler Vadisi Festival gibi festivallerde ekip arkadaşları ve DJleri ile yer alarak, Magic Break’in DJ yarışma etkinliğini de üstlendi.

International DJ bookinglerimiz & Uluslararası Tanınmış Ünlü Prodüktör ve DJ’ler ile gerçekleştirdiğimiz bazı etkinlikler;

Ash – Boheme Beach & Galliard Cove House Bodrum
Stephan Jolk – No1 Beach Fethiye
Giorgia Angiuli – İzmir Kart
Eli & Fur Iris -Bahreyn
Seth Schwarz -Vandal
Airsand -Kastel
Cosmic Boys – Sumahan
Oscar L – Milo Beach
Modeplex – Milo Beach
Monkey Safari-Kıbrıs
Stereo Express- Ayz

İstanbul elektronik müzik sahneleri Suma Han, Kastel, Fırın, Milo, Suma Beach, Kafes gibi mekan ve etkinlik alanlarında hala etkinlikler düzenlemektedir.Jolly Tur bünyesinde yapılan Uludağ Müzik, Corporate Weekend festivalleri ve Magic Break festivallerinde de, hem operasyon ekiplerinde hem de DJleri ile yer almaktadır. 2021-2022 JW Marriott Bosphorus ve 2022-2023 sonuna kadar çalıştığımız Hyatt Regency Ataköy otelleri için her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri etkinlikler düzenleyerek, müzik direktörlüğü ve PR yaparak kendi kitlemiz ile de bu etkinlikleri besledik. Ritz Carlton’da yapılan Faithless etkinliğinde de PR çalışması yaparak, DJlerimiz ile yer aldık. Bir diğer önemli partnerimiz ise Meksika Tulum’da bulunan DownTown Tulum Radio ile işbirliğimiz devam etmektedir. Tulum müzik konseptli ilk etkinliğimizi radyonun kurucusu Omar Bastida ve menajerliğini üstlendiğimiz DJlerimiz ile 3 Kasım cuma günü Kastel’de yaptık ve bu etkinliklerin devamını getireceğiz.

Ravin; Sumahan, Kastel, Bedevi, Avalon, Kafes, Suma Beach, Milo, Flamme (Klein), Mitte, Sinn Etiler, Bonn Karaköy, Kiki, Anton Peran, RX (Roxy), Birdy Pera, Fırın, Beyond Akaretler, Hypnos (Module), Raum Akaretler, Hobo Ortaköy, Curtis Arnavutköy, Freya Akaretler, Nest Karaköy, Mentha Nova, Dentro Karaköy, Berlin Line Karaköy, Wom Karaköy, Glow Taksim, Ankara Pixel ,Ankara Kite, Eskişehir Muhtelif gibi birçok önemli mekanda etkinlikler düzenleyerek veya bu etkinliklerde kabin başında yer alarak müzikseverlere mükemmel anlar yaşattı ve her ay düzenlediği etkinliklerle de bunu yaşatmaya devam ediyor.

Share: