Menajerlik

Ravin’ Group, Ravin DJ Akademi bünyesinde yetiştirdiği öğrencileri ve keşfedilmemiş yetenekleri kendi bünyesinde toplayıp, İstanbul’un en seçkin mekanlarında dinleyicilerle buluşturuyor. Gerek Ravin’ etkinliklerinde gerekse İstanbul’un gece hayatına yön veren oluşumların etkinliklerinde yer vererek, kariyerlerine başlamalarını sağlıyor. Ravin DJ Akademi yalnızca eğitim vermekle kalmıyor, yetiştirdiği DJ ve prodüktörlerin menajerliklerini de üstleniyor. Bu kapsamda Türkiye’deki tek DJ Akademi ve marka olarak adını duyurmaya devam ediyor.


Ravin’ kendi çalışmalarını gerçekleştiren DJ veya prodüktörleri ya da adaylarını, Ravin’ Studio kapsamında seviyelerini belirleyip, gerekliyse eğitim vererek yetiştiriyor ve İstanbul gece ve müzik hayatına kazandırıyor.

Ravin’ DJ Akademisi kapsamında eğitim vererek, ilk sahne deneyimlerini yaşatıp daha sonra etkinliklerimizde de şans verip kariyerlerine başlattığımız bazı isimler;

Ataberk Çelik, Aybuke Solak, Laren, Eser (Ruud), Toprak Barış, Fuat İyiçalışkan, Barış Berber, Ali Kulahlı, Barış Cebeci, Beste Naz, Batuhan Baysal, Natali Gaidukoova, Alexandra Kobzeva, Hande Tura, Emre Yılmaz, Birkan Can, Anıl Ilgın, Benay, Eray Acar, Eray Z, Can Zırh, Barış Akçe, Enes Malık Özen, Kaan Özden, Can Zırh, Yosun Aysun Onat, Tugba Bolen, Murat Ozbek, Basak Baysal, Emir Karademir, Kanii, Cedi, Kaara, Altug Korbek.

Öğrencilerimizin ve ekibimizin bir parçası olan DJ’lerimizin katıldığı etkinlikler, festivaller ve kabin başına geçtikleri mekanlar;

•Magic Break 2019 (Mayıs)

•Magic Break 2019 (Ekim)

•Free Up Festival 2019

•Just Break 2019

•Just Break-Kelebekler Vadisi 2018

-Sumahan

-Flamme Harbiye

-Mitte Karaköy

-Pixel Ankara

– Fırın @the Cemetery

-Roxy (RX)

-Hypnos

-Beyond Akaretler

-Raum Akaretler

-Freya Akaretler

-Nest Karaköy

-Curtis Arnavutköy

-Wom Karaköy

-Birdy Pera

-Birdy Teras

-Glow Taksim

-Mentha Nova

-Citizen İstanbul

-Txm People’s Roof

-Dentro Karaköy

-Berlin Line Karaköy

-Ankara Kite

Share: